Весняний турнір з футзалу присвячений українським захисникам

Дата: 06.03.2023 11:19

5 березня у спортивному залі Врадіївського ліцею №1 відбувся весняний турнір з футзалу присвячений українським захисникам. Участь у турнірі взяли 6 команд:

-ДЮСШ, Матіс 6.3, ДПРЧ 13, Юність, БонДзю, Адамівка.

Перед стартом змагань учасники турніру вшанували пам`ять захисників України які віддали свої життя за батьківщину.

Поєдинки групового етапу пройшли на одному диханні, в рамках чесної гри та поваги до суперника. Команди ДЮСШ та БонДзю прогнозовано та впевнено виграли свої групи та забезпечили собі фінальний поєдинок. Фінальним баталіям передувало дербі учнів Врадіївського ліцею №2 які в складах команд Юність та Матіс 6.3 змагалися за почесне 3 місце. Зі стартового свистка кращу командну взаємодію продемонструвала команда Матіс 6.3 яка в підсумку здобула впевнену перемогу та посіла 3 сходинку турніру.

Фінальний поєдинок між командами ДЮСШ та БонДзю за своїм емоційним перебігом нагадував американські гірки. Початок поєдинку зовсім був не схожим на поєдинок в якому буде інтрига, хоча подальший його розвиток нагадав шанувальникам великого футболу славнозвісний Стамбульський фінал. Команда БонДзю впевнено здобула перевагу в 3 мячі. ДЮСШ поступово почала тиснути, налагодила командну гру та врешті решт заволоділа ініціативою, і по завершенні ігрового часу рахунок був рівним. Післяматчева основна серія пенальті переможця знову не виявила, в дуелі до першого промаху фортуна посміхнулася команді БонДзю. Фіналісти були відзначені грамотами та медалями.

Також грамотами були відзначені:

- найкращий воротар (команда Юність, учень Врадіївського ліцею №2) Шліхар Іван;

- найкращий юний гравець (команда Матіс 6.3, учень Врадіївського ліцею №2) Аланджій Остап;

- наймолодший учасник турніру (команда Адамівка, учень Адамівської гімназії) Мухонько Ілля.

Селищна рада висловлює свою вдячність за сприяння у проведенні змагань директору ліцею №1 Сіряк Людмилі Борисівні. За організаційну допомогу та чесне суддівство турніру Зіновкіну Юрію Володимировичу та його асистенту учню 10 класу Врадіївського ліцею №1 Максиму Жуку.