Співчуття з приводу загибелі майора ЗСУ - Соколова Олександра Сергійовича

Дата: 07.03.2023 14:48

Знову трагічна звістка прийшла до Врадіївської громади. І знову молодий чоловік, якому б ще жити і жити. 25.02.2023 року на Донеччині загинув наш земляк - Соколов Олександр Сергійович – майор Збройних Сил України. Він віддав за Україну найдорожче з того, що мав. Врадіївська селищна рада висловлює глибокі співчуття всім рідним і близьким загиблого. Низький уклін та вічна пам'ять нашому воїну-захиснику.

Просимо усіх мешканців Врадіївської громади гідно зустріти та вшанувати пам'ять загиблого Героя, створивши живий коридор 08 березня 2023 року орієнтовно з 10:00 до 11:00 в смт Врадіївка за маршрутом від залізничного переїзду – вул. Героїв Врадіївщини – вул. Незалежності.

Про дату та час церемонії прощання з Героєм буде повідомлено додатково.