Привітання селищного голови зі святом 8 Березня!

Дата: 08.03.2023 08:12

Фото без описуДорогі, милі жінки! Сердечно вітаю Вас з найкрасивішим та найсвітлішим весняним святом - 8 Березня!
Українські жінки – чарівні, неповторні, мужні, незламні, найкращі в усьому світі. Ви – даруєте життя, захищаєте своєю молитвою, приділяєте увагу і турботу.

У ці скрутні часи українки роблять надможливе: зі зброєю в руках боронять країну від окупантів, рятують поранених, приймають пологи під час ракетних обстрілів та допомагають нужденним, займаються волонтерством, доставляють гуманітарну допомогу на фронт, евакуюють людей з місць бойових дій, надають психологічну, соціальну та іншу допомогу. У надскладних умовах, під звуки сирен в укриттях і бомбосховищах навчають дітей, займаються бізнесом, підтримуючи економіку, надихають та співчувають.

Дорогі жінки! Вами пишається весь світ! Прийміть найщиріші вітання зі святом! Нехай ця весна буде переможною для нашої країни, а ваші життя будуть сповнені лише щасливих миттєвостей!

З повагою, від імені громади
Врадіївський селищний голова
Микола МОСКАЛЕНКО