Роковини пам'яті з дня загибелі захисника України - Парсенюка Олександра Валентиновича

Дата: 17.03.2023 11:58

Сьогодні, 17 березня 2023 року, у селі Сирове відбувся реквієм присвячений роковинам пам’яті нашого земляка, захисника України – Парсенюка Олександра Валентиновича.

У скорботному заході взяли участь рідні та близькі загиблого, заступник Врадіївського селищного голови Іван Коломійчук, староста Сирівського старостинського округу Сергій Базаренко, начальник відділу освіти Врадіївської селищної ради Оксана Василишина, директор Сирівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Леонід Бетлій, а також вчителі, учні школи, жителі с.Сирове.

По завершенню реквієму, керівництво громади разом з рідними загиблого та представниками громадськості відвідали могилу Олександра Парсенюка, вшанували його світлу пам’ять хвилиною мовчання, поклали квіти, й схилили голови у глибокій скорботі.

Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли життя зa Україну – нaш oбoв’язoк. Олександр був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність держави, і віддав своє життя за мир та спокій на рідній землі. Минув рік з дня його смерті, але біль та смуток не вщухають у наших серцях. Війна забирає найкращих та залишає шрам на все життя, шрам, який ніколи не загоїться.

Світла пам'ять і вічна слава Олександру…