З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2023 15:11

Фото без описуДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

— професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та затишним.
  Напередодні свята, сьогодні, 17.03.2023 року,  із словами вдячності за роботу, професіоналізм та наполегливість селищний голова Микола Москаленко звернувся до колективу комунального підприємства «Врадіївське ЖКГ»: «Ваша повсякденна праця для когось здається непомітною. Однак будьте певні, що громада цінує Вашу роботу, яку Ви сумлінно виконуєте, не зважаючи на складності в непростий час. Ваші зусилля допомагають усім нам жити в чистоті, затишку та красі».
   З нагоди професійного свята селищний голова вручив Подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток благоустрою громади та побажав колективу комунального підприємства миру, міцного здоров`я, людської вдячності, трудових здобутків, родинного затишку і благополуччя.