Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 27.03.2023 11:33

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ОНУФРІЄНКО - НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЕКОНОМІКИ, ІНВЕСТИЦІЙ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ВРАДІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Фото без опису

У цей святковий день прийміть найщиріші вітання і побажання миру, доброго здоров’я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, а його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Нехай накопичені вами життєвий досвід і мудрість допомагають досягати професійних успіхів, а цілеспрямованість та відповідальний підхід до всіх справ стануть запорукою подальших звершень! Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитну віру, надію, любов.

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради