Миколаївської області

Відбулися обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ

Дата: 28.03.2023 11:25
Кількість переглядів: 554

25 березня 2023 року на базі Врадіївської ДЮСШ відбулися обласні змагання з важкої атлетики серед учнів ДЮСШ юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших. У змаганнях взяли участь дві команди: з міста Первомайська та смт. Врадіївки.

В змаганнях приймало участь 38 учнів, з них 3 дівчат. Урочисто пройшло відкриття змагань. Підняття прапора було доручено переможцю Всеукраїнських змагань Кривому Артему.

До учасників з привітанням звернувся завідуючий сектором молоді та спорту Врадіївської селищної ради Руслан Бондаренко.

Якісне суддівство забезпечили тренери-викладачі відділення важкої атлетики Врадіївської ДЮСШ та вихованці, які є майстрами спорту України.

Чемпіонами Миколаївської області в своїх вагових категоріях стали: 32 кг Крива Анна, 87 кг Матковська Вікторія, +87 кг Романенко Ольга, 34 кг Бура Дмитро, 38 кг Артем Федюк, 41кг Літвіненко Ерік, 45кг Лисак Ростислав, 49 кг Чеботар Володимир, 55 кг Горобець Іван, 61кг Глухенко Андрій, 67 кг Михайлик Станіслав, 73 кг Мироненко Олександр, 81кг Болгарін Максим, 89 кг Максим Кирніцький, 96 кг Кривий Артем, +109 кг Розумний Валентин який виконав абсолютний результат, піднявши в ривку 107кг та в поштовху 136 кг з сумою двоборства 243 кг.

В командній першості серед дівчат І місце посіли вихованки Первомайської ДЮСШ, вихованки Врадіївської ДЮСШ посіли ІІ місце.

В командній першості серед юнаків вихованці Врадіївської ДЮСШ посіли І місце, ІІ місце вихованці Первомайської ДЮСШ.

Переможці змагань в командному заліку були нагороджені дипломами та кубками, в особистому заліку нагороджені грамотами Миколаївського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.