У Врадіївці вшанували пам’ять визволителів селища та області від нацистських загарбників

Дата: 29.03.2023 09:53

Сьогодні, 29 березня 2023 року, з нагоди відзначення 79-ї річниці визволення Врадіївщини та Миколаївської області від нацистських загарбників в Парку Слави відбулася церемонія покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам-визволителям.

У заході взяли участь селищний голова Микола Москаленко, секретар селищної ради Віталій Ростов та заступник селищного голови Ірина Гончаренко.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, воїнів, борців, патріотів – усіх, хто боровся і загинув смертю хоробрих за свободу і незалежність наших земель у роки Другої Світової Війни. Навічно зберігатиметься у серцях врадіївчан світла пам’ять про тих, хто ціною власного життя здобував право прийдешніх поколінь на свободу та цілісність нашої держави.

На жаль, через багато десятиліть українці знову продовжують боротьбу проти зла. Гинуть кращі сини й доньки України. Гинуть військові, захищаючи свою країну, гинуть мирні люди. Але ми обороняємо найдорожче, що в нас є, і ми обов’язкового переможемо!

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну! Слава полеглим героям!