Про реалiзацiю проекту «Рука допомоги»

Дата: 05.04.2023 08:25

Фото без описуСеред  першочергових  цiлей  соцiальнї  полiтики  в  Українi  є забезпечення зайнятостi населення.

Гарантiї конституцiйних прав громадян у царині праці та поліпшення матеріального становища громадян.
Проект «Рука· допомоги», який сьогоднi реалiзується центром зайнятостi спiльно з обласною вiйськовою адмiнiстрацею має на метi показати шлях вирiшення однiєї iз найгострiших проблем сьогодення - проблема зайнятостi.
Вiдповiдно до постанови Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 21.04.2021 № 397 «Деякi питания сприяння економiчнiй самостiйностi малозабезпечених сiмей», допомога на здобуття економiчної самостiйностi малозабезпеченої· сiм'ї надаватиметься непрацюючим особам, з числа членiв малозабезпечених сiмей, якi перебувають на облiку в центрi зайнятостi як безробiтнi та мають намiр займатись пiдприємницькою дiяльнiстю.
Граничний розмiр фiнансової допомоги на здобуття економiчної самозайнятостi малозабезпеченої сiм'ї станом на О1.О1 .2023 становить 100 500 грн. ( 15 розмiрiв мiнiмальної заробiтної плати ). Фiнансову допомогу можна використовувати для оплати витрат на закупiвлю обладнання та матерiалiв, необхiдних для вiдкриття власної справи.
Даний проект є дiєвим стимулом для повернення до трудової активностi малозабезпечених безробiтних, якi тривалий час перебували на облiку в центрi зайнятостi.