Виставка дитячих малюнків у Врадіївській дитячій музичній школі

Дата: 12.04.2023 16:01

Фото без описуСьогодні, 12 квітня 2023 року, на базі Врадіївської дитячої музичної школи відбулася виставка дитячих малюнків, авторство яких належить маленьким вихованцям відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Врадіївської ДМШ під керівництвом викладача, талановитого художника Василя Миколайовича Нікітіна.

Захід розпочався з вітального слова директора Врадіївської дитячої музичної школи Лариси Борисівни Соловйової. Василь Нікітін продовжив теплу атмосферу творчого спілкування з дітками, їх батьками та гостями закладу, приємно вразив присутніх своїми дивовижними картинами, відповідав на безліч художніх питань від малих і дорослих.

Представлені на виставці малюнки є результатом копіткої спільної живописної праці справжнього майстра пензля та його обдарованих вихованців. Діти зобразили у своїх творчих роботах неймовірні пейзажі, соковиті натюрморти, домашніх улюбленців та великодні мотиви наступаючого світлого свята Пасхи. Подібні виставки дуже потрібні дітям, тому що для них це радісна, хвилююча подія, своєрідний звіт про результати творчої діяльності.

Фотосесія біля дитячих робіт, спілкування гостей, батьків та дітей тривали ще довго після закінчення заходу.