Вітання селищного голови з Великоднем

Дата: 16.04.2023 08:09

Фото без описуХристос Воскрес! Від усього серця вітаю мешканців Врадіївської громади з величним християнським святом - Воскресінням Христовим!

У світлий та святий день Великодня, коли ми вітаємо один одного зі святом, противник продовжує вбивати українців, проливати кров невинних, руйнувати міста та села.

За усе ворог буде покараний, а нам обовʼязково потрібно памʼятати про те, що добро переможе зло, світло - темряву, а життя - смерть.

Сьогодні, ми підносимо до Бога молитви зі словами вдячності за наших незламних захисників та захисниць, які мужньо боронять територіальну цілісність України. Нехай Господь береже Вас!

Згадуємо у молитві тих, хто перебуває у ворожому полоні, на тимчасово окупованих територіях, хто втратив рідних та близьких...

Нехай воскреслий Христос принесе перемогу Україні, а мир і благодать зійдуть до нас з небес!

Зичу вам, шановні земляки, міцного здоров'я та непохитної віри, нехай Господь оберігає вас у цей складний час, а світле свято Великодня сповнить наші серця добром та любов'ю!

З повагою,

Врадіївський селищний голова