Вітаємо з Ювілеєм!
Дата: 22.04.2023 08:55
Кількість переглядів: 741
ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ІННУ МИКОЛАЇВНУ ЧЕРКАЛЕЦЬКУ - ІНСПЕКТОРА С.НОВОВАСИЛІВКА, С.ГРАЖДАНІВКА НОВОВАСИЛІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ!
Від усього серця бажаємо Вам миру, добра, міцного здоров’я на довгі роки, щастя, достатку, сімейної злагоди, душевного і фінансового благополуччя! Нехай вистачає сил на всі справи, кожен день роботи буде ефективним, а кожна мить життя — радісною та доброю! Нехай Вас оточують турботливі друзі, зігрівають своєю любов’ю близькі та рідні. Хай Боже благословення завжди буде з Вами та дарує непохитну віру, надію, любов!
З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради