Відбулося засідання XXХ позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання

Дата: 27.04.2023 14:27

Сьогодні, 27 квітня 2023 року, під головуванням селищного голови Миколи Москаленка відбулося засідання тридцятої позачергової сесії Врадіївської селищної ради восьмого скликання.

Пленарне засідання сесії розпочали Державним Гімном України . Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців та мирних громадян, внаслідок збройної агресії росії.

У роботі сесії взяли участь 14 депутатів. У ході засідання депутати розглянули 6 питань порядку денного. Усі питання були попередньо опрацьовані на постійних комісіях селищної ради.

Основними питаннями сесії були «Про затвердження звіту про виконання бюджету Врадіївської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року», «Про внесення змін до бюджету Врадіївської селищної територіальної громади на 2023 рік» та про скасування деяких рішень виконавчого комітету Врадіївської селищної ради від 10 квітня 2023 року.

З усіх розглянутих питань порядку денного сесією прийнято відповідні рішення, поіменні голосування яких оприлюднені на офіційному сайті Врадіївської селищної ради.