Увага! Важливе звернення до жителів громади

Дата: 12.05.2023 13:50

Шановні жителі Врадіївщини, наполегливо просимо кожного свідомого господаря підтримати розпочаті селищною радою заходи у впорядкуванні і благоустрої нашої громади. До кінця травня 2023 року навести лад на прилеглих територіях до своїх приватних ділянок, а саме прибрати звалища побутового і будівельного сміття (каміння, пісок, дрова, щебінь) з вулиці за межі свого паркану, підтримувати належний санітарний стан присадибної території та своєчасно косити карантинні бур’яни.

У разі не виконання прохання, селищна рада буде змушена буде діяти в рамках законодавства України, внаслідок чого, горе-господарів буде притягнуто до відповідальності. Зокрема, згідно ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360грн.) Слід зазначити, що Кодексом України про адміністративні правопорушення відмінено такий вид відповідальності як попередження.

Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці. Турбота про порядок і благоустрій – справа кожного мешканця. І пам’ятаймо, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!