Привітання селищного голови з Днем матері!

Дата: 14.05.2023 09:43

Фото без описуДорогі жінки, любі наші матусі! Щиро вітаю Вас з Днем матері ! Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас життя – МАМІ.

Кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найріднішої людини – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, незважаючи ні нащо.

Дякую Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за Ваше терпіння і витримку.Немає любові вищої і жертовнішої за материнську, довічної та непідкупної.

Сьогодні материнські щоденні молитви допомагають вистояти нашим хлопцям на фронті та зберігати віру у мирне майбутнє. Дякуємо усім матерям, чиї сини і доньки боронять нашу країну. Низько вклоняємося усім матерям, чиї діти віддали життя за свободу, цілісність та незалежність України! Ви - матері героїв! Ви виховали надзвичайно сміливих, вольових і незламних українців, чиєю відвагою та волею до перемоги вражений увесь світ.

Дорогі наші мами, берегині українського роду, здоров’я Вам, душевного спокою, добра й Божого благословення. Україні-неньці – перемоги та мирного неба! Доземний уклін Вам, дорогі матері, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – вашу любов. Зі святом, найрідніші!

З повагою,
від імені громади,