З Днем вишиванки, Україно!

Дата: 18.05.2023 11:08

Фото без описуСьогодні, у третій четвер травня, в Україні відзначається унікальне національне свято - День вишиванки. Свято, основною метою якого є відродження справжніх українських традицій та цінностей. А ще в ньому – справжній код ідентичності та самобутності українського народу.

Вишиванка — символ нашої національної гордості, сили та єдності, наш оберіг, що дає силу, мужність і віру в перемогу. Адже, в умовах війни День вишиванки набув особливо сакрального змісту.

Пишаємося тим, що сьогодні, попри складний воєнний час, ми з гордістю можемо вдягнути вишиванки та вшанувати українські традиції! Дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість бути собою!

З Днем вишиванки, Україно!