Співчуття з приводу загибелі військовослужбовця - Тінку Дмитра Івановича
Дата: 12.06.2023 10:52
Кількість переглядів: 280
Врадіївська селищна рада висловлює глибокі співчуття всім рідним і близьким нашого земляка, загиблого військовослужбовця Збройних Сил України, старшого матроса – Тінку Дмитра Івановича.
Дмитро залишався вірний військовій присязі, у бою за мирне майбутнє України, її територіальну цілісність, виявивши стійкість і мужність, загинув 07 червня 2023 року внаслідок ворожого обстрілу під час штурмових дій в районі н.п. Велика Новосілка, Волноваського району, Донецької області.
З великою скорботою поділяємо біль втрати.
Низький уклін та вічна пам'ять нашому воїну-захиснику…
Про дату та час створення живого коридору пам’яті та прощальної церемонії буде повідомлено додатково.