Робоча зустріч з представником Врадіївської дільниці Вознесенського відділення АТ "Миколаївгаз"

Дата: 12.06.2023 14:02

Сьогодні, 12 червня 2023 року, відбулася робоча зустріч керівництва Врадіївської селищної ради зі старшим майстром служби експлуатації систем газорозподілу Врадіївської дільниці Вознесенського відділення АТ "Миколаївгаз" Павлом Миколайовичем Балабаном.

Зі слів Павла Миколайовича: «14 червня о 5 ранку буде припинено постачання газу у смт Врадіївка внаслідок проведення технологічних робіт з опресування газопроводів середнього та низького тиску з метою виявлення витоків газу, проведення ремонтних робіт та заміни обладнання (в тому числі безкоштовна заміна лічильників, у яких закінчився термін експлуатації, на нові). Питання тривалості даних робіт залишається відкритим, так як все залежить від злагодженої роботи працівників газової служби з населенням та відкритого доступу до лічильників абонентів. Якщо власник не дає згоди для опломбування лічильника спеціалістами (з метою подальших технологічних робіт) – це затримує відновлення газопостачання на даній вулиці. Тому просимо врадіївчан віднестися з розумінням та допомогти оперативно завершити заплановані роботи.»