14 червня - всесвітній день донора крові

Дата: 14.06.2023 08:03

Фото без опису Щорічно 14 червня країни світу відзначають Всесвітній день донора крові. Це вдячність донорам за їх благородний вчинок і порятунок життя людей, які потребують переливання донорської крові та її компонентів. День донора був заснований під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві та став ще одним шансом міжнародної спільноти закликати людей до відповідальності одне перед одним і надання посильної допомоги тим, хто її потребує.

Важливість цього міжнародного дня поєднано з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями, травмами, отриманими пораненнями тощо. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу - порятунок людських життів.

Вітаємо всіх донорів! Спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини - найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього.

Бажаємо кожному миру, оптимізму, щастя та благополуччя! Будьте завжди здорові та горді з того, що даруєте життя багатьом людям.