Благодійний концерт військового оркестру «Art military Band» у Врадіївці

Дата: 15.06.2023 16:13

Сьогодні, 15 червня 2023 року, у Врадіївці на майданчику біля центрального ставу лунали патріотичні пісні та дивовижні інструментальні мелодії у виконанні військового оркестру 40-ї окремої артилерійської бригади ім. Великого князя Вітовта «Art military Band» під керівництвом військового диригента, капітана Володимира Кісюка.

За підтримки Врадіївської селищної ради, благодійний концерт під девізом "Богам війни потрібні очі", був організований представником волонтерської організації ГО "Ніхто крім нас" Ларисою Позняк та спрямований на збір коштів для купівлі дрона ЗСУ.

Протягом двох годин військовий оркестр «Art military band» дарував присутнім змогу насолодитися відомими музичними композиціями у їхньому виконанні. Учасники оркестру були вражені прекрасною теплою атмосферою та доброю і щирою публікою. Саме завдяки небайдужим жителям Врадіївщини на підтримку ЗСУ було зібрано 17 521 грн.

Дякуємо нашим захисникам, які знайшли час, завітали до Врадіївської громади та подарували жителям море позитивних емоцій.

Дякуємо за участь у заході вихованцям Врадіївської дитячої музичної школи, Будинку дитячої творчості, місцевому книжковому видавництву «Листок» в особі Анатолія Коваленка.

Дякуємо за підтримку ПП «Мандаринчик» та ПП «Левицька Л.І.»

Дякуємо усім , хто прийшов на благодійний концерт.

Мирного неба кожному з нас! Наближаємо Перемогу разом! Все буде Україна!