Стережіться шахрайств!

Дата: 26.06.2023 11:42

Фото без описуШановні громадяни, щоб не стати жертвою шахраїв та фішингу, дотримуйтесь деяких порад правоохоронців:

звертайте увагу на підозрілі електронні листи або повідомлення, що містять прохання переказати гроші та не виконуйте жодних дій;

здійснюйте інтернет-покупки лише на перевірених ресурсах. У разі купівлі товару на платформі оголошень, обговорюйте деталі угоди лише в чаті тієї платформи і не переходьте у месенджери;

не переходьте за підозрілими посиланням, які надходять вам у смс та месенджерах, за якими треба надавати свої персональні дані чи реквізити банківського рахунку.

Пам’ятайте, що на шахрайських сайтах завжди міститься заклик про введення пароля, особистих даних, даних про фінансові рахунки.

Якщо ви все таки стали жертвою шахраїв необхідно зібрати інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій - чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, роздруківки оголошень, посилання на сайт тощо, та негайно звернутись до найближчого відділення поліції або зателефонувати 102.

Про це повідомляє Поліція Миколаївської області.

#ШахрайГудбай