Робоча зустріч селищного голови з очільником району Сергієм Саковським

Дата: 27.06.2023 14:46

Сьогодні, 27 червня 2023 року, з робочим візитом до Врадіївської селищної ради завітав начальник Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський. У ході зустрічі, селищний голова Микола Москаленко разом з очільником району обговорили нагальні проблеми у Врадіївській громаді та оптимальні шляхи їх вирішення.

Зокрема, підіймалося питання щодо проведення на території громади технологічних робіт з опресування газопроводів середнього і низького тиску з метою виявлення витоків газу, в рамках підготовки до безпечного опалювального сезону.

Начальник Врадіївської дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз» Павло Балабан повідомив керівництву, що у Врадіївці продовжуються роботи з закриття газопроводів на вводі з метою перевірки на щільність. Станом на сьогодні, відключено на вводі 2011 абонентів смт Врадіївка, поступово відновлюється газопостачання на частині вулиці Української Армії.

По завершенню наради, присутні отримали відповідні доручення та рекомендації для поліпшення результатів своєї роботи.