Відзначення Міжнародного Олімпійського дня у Врадіївській громаді

Дата: 26.06.2023 14:12

Щорічно 23 червня у всьому цивілізованому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день. В 2023 році свято святкують 130 НОК та 5 мільйонів людей на 5 континентах. Спортивні заходи в рамках Olympic Day-2023 тривалий час крокують регіонами України, і наша громада не виключення, адже нам є ким пишатися на спортивному фронті, і наші герої та захисники є прикладом для перемог, самовіддачі та гарантом мирного життя.

Спортивне свято розпочалося з «олімпійського забігу» від адміністративної будівлі ЦНАП до РБК.

Під час проведення урочистої частини завідувач сектору молоді та спорту Русла Бондаренко вручив грамоти селищного голови:

Олександру Боровику – тренеру з ММА;

Володимиру Денису – тренеру з кіокушинкай карате;

Сергію Ганчину – тренеру з важкої атлетики;

Михайлу Турчинському - тренеру з важкої атлетики;

Богдану Поштовнюку - чемпіону України з ММА;

Аркадію Барбі - призеру чемпіонату області з кіокушинкай карате;

Ользі Барбі - призерці чемпіонату області з кіокушинкай карате;

Максиму Малимону - призеру чемпіонату області з кіокушинкай карате;

Артему Янковому -призеру чемпіонату області з кіокушинкай карате;

Максиму Болгарину - бронзовому призеру чемпіонату України з важкої атлетики;

Валентину Розумному -бронзовому призеру чемпіонату України з важкої атлетики;

Олександру Міроненку - призеру чемпіонату України з важкої атлетики;

Артему Кривому- призеру чемпіонату України з важкої атлетики;

Катерині Кривій - чемпіонці України серед юніорів, призеркі Чемпіонату України з важкої атлетики;

За самовідданість, наполегливість в тренуваннях волю до перемоги та самовдосконалення вихованцям секції кіокушинкай карате:

Олександра Бобровського ,Артема Боякова, Кіріла Дяченка, Варвару Катюжинську, Дар`ю Постовик, Варвару Урсуленко, Злату Урсуленко, Назара Берліяна , Єгора Цибульського.

Фіналістів обласних змагань футбольну команду ДЮСШ – Сокіл у складі:

Владислав Литвинець, Вадим Шліхар, Владислав Баликін, Костянтин Якименко,

Іван Шліхар, Остап Аланджій, Олександр Ільїн , Владислав Кузнєцов, Денис Калашніков, Олексій Поплужний, Євгеній Кучмій, Богдан Поштовнюк , Роман Горбенко, Олександр Опанюк, на чолі з тренером Олександром Мовчаном який пообіцяв рухатися тільки вперед, до нових перемог.

По завершені урочистої частини на присутніх чекали захоплюючі показові виступи вихованців секції кіокушинкай карате. Показові виступи та тренування з ММА від Олександра Боровика та його підопічного Богдана Поштовнюка. Далі спортивно – розважальні заходи проводив сектор молоді та спорту. #LetsMove