Інформує Врадіївська дільниця АТ "Миколаївгаз"
Дата: 27.06.2023 18:11
Кількість переглядів: 465
Завтра, 28.06.2023 року, продовжуються роботи з закриття газопроводів на вводі з метою перевірки на щільність по всім вулицям селища Врадіївка. Для оперативної роботи задіяно 14 бригад з м.Первомайськ та м.Вознесенськ, 3 бригади з Врадіївки. Наполегливо просимо надати безперешкодний доступ до Ваших відключаючих пристроїв.
Протягом 27.06.2023р., відключено на вводі 209 абонентів, заключено 32 договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів у Врадіївці, роботи продовжуються.
У с.Сирове за сьогодні відновлено газопостачання у 43 абонентів.
Перепрошуємо за тимчасові незручності, та просимо з розумінням поставитися до необхідності здійснювати заплановані роботи на газовій мережі.