Привітання з Днем українських миротворців

Дата: 15.07.2023 08:00

Шановні воїни-миротворці!

Щиро вітаємо вас з Днем українських миротворців!

Рівно 30 років тому, 15 липня 1992 року, українські «блакитні шоломи» вперше долучилися до міжнародної миротворчої діяльності.

Відтоді українських миротворців знають та поважають по всьому світу, де вони рятували людські життя, запобігали масовим злочинам, створювали основи для побудови миру.

Під синьо-жовтим прапором понад 45 тисяч військовослужбовців ЗСУ взяли участь в міжнародних операціях та місіях у 18 країнах світу.

Коли російський агресор вторгся на нашу землю, українські миротворці стали на захист України. Вони проявляють героїзм на суходолі, успішно протистоять ворогу у повітряних боях, знищують російські кораблі в морі, показують світу нескореність та справжній дух Українського народу.

Сьогодні воїни-миротворці, які входять до різних підрозділів Сил оборони України, завзято б’ються за нашу свободу на передовій, зупиняють окупантів, наближають мир, спокій та перемогу України. Для мільйонів українців наше військо – це перший гарант миру!

Вічна пам’ять воїнам, які віддали своє життя за мир на планеті та нашу Вітчизну в боях з російським агресором.

Разом переможемо у великій визвольній війні проти російских загарбників!

Слава українським миротворцям!

Слава Україні!