Привітання селищного голови з Днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 08:16

Фото без описуЗ великою повагою і вдячністю вітаю з Днем медичного працівника, усіх причетних до свята! Ви - янголи на життєвому шляху для кожного, хто потребує медичної допомоги. Ви працюєте понад норму, боретеся за людське життя, слухаєте з розумінням і щиро, професійно, з любов'ю робите неможливе можливим, щоб покращити наш стан здоров'я, навчаєте цінувати і вчасно на себе звертати увагу, турбуватися про своїх рідних. Ви - світлий, необхідний й незамінний пазл в наших життєвих картинах!

Нині, в надскладних умовах війни, ви стоїте на варті життя і здоров’я наших захисників, мирних жителів. Хтось із вас відзначає це свято на фронті, хтось в тилу. Але всі ви робите шляхетну справу, самовіддано виконуєте складну та надважливу роботу. Ми пишаємось вами, ми щиро вдячні вам!

Бажаю вам не лише з незмінним успіхом дбати про здоров'я нашої громади, а й неодмінно берегти своє. Нехай довге життя порадує вас щасливими моментами, приємними подіями та вдячними людьми.

Бажаю, щоб ваші надії і мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення і стимул. Щоб кожен робочий день був кроком у бік професійного зростання і розвитку!

Перемоги та мирного неба всім нам!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола МОСКАЛЕНКО