Привітання селищного голови з Днем молоді

Дата: 12.08.2023 10:14

Фото без описуВітаю молоде покоління Врадіївської громади з Міжнародним днем молоді! Що для кожної людини молодість? Сила і краса юності, пора надій і відкритих доріг у безмежний світ... На долю наших юнаків і дівчат випали найстрашніші випробування, що принесла російська військова навала. Сьогодні українська молодь показує неймовірну міць сили духу! Ви воюєте і волонтерите, захищаєте рідну землю від ворога, рятуєте і лікуєте, працюєте, навчаєте і навчаєтеся заради Перемоги.

Кращі сини і дочки нашої Батьківщини щодня ризикують життям заради миру та спокою на рідній землі.Теперішнє і майбутнє України саме у ваших руках. Ви – те покоління, яке як ніхто інший знає смак і ціну свободи, якому будувати, утверджувати та розвивати нашу незалежну Україну.

Бажаю вам здоров’я, сил, настрою, теплих, світлих, добрих і значущих днів, справжнього кохання, здійснення мрій і задумів, мирного неба над головою! А ще, попри всі події сьогодення, бажаю, щоб у вашому житті завжди було місце і романтиці, і цікавому дозвіллю, і творчим пошукам, і своєчасній реалізації талантів. Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень!

Вірю у ваше квітуче майбутнє і вашу щасливу долю!

Життя триває і воно непереможне!

Зі святом!

З повагою,