14 серпня - День працівників ветеринарної медицини

Дата: 14.08.2023 10:17

Фото без описуПрацівники ветеринарної медицини - спеціалісти шляхетної й доброї професії, адже їхня праця нелегка, тому що чотирилапі  чи пернаті пацієнти не можуть розповісти, що й де болить, та й слів вдячності від них годі чекати. Тому займатися цією роботою можуть тільки ті, хто по-справжньому любить 🤍 тварин, а також володіє талантом спілкування з ними.

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята! Ми безмежно вдячні вам за те, що ви робите, за вашу професійність, чуйність і розуміння хвостатих пацієнтів! Нехай примножуються навички і знання, а всі мрії здійснюються! Бажаю всім працівникам ветеринарної медицини міцного здоров’я, оптимізму, злагоди в родинах, благополуччя, добрих починань і вагомих здобутків у професійній діяльності!

З повагою,

Врадіївський селищний голова