Інформує Врадіївська дільниця АТ "Миколаївгаз"

Дата: 15.08.2023 08:27

Продовжуються роботи по відновленню газопостачання у Врадіївській громаді. Станом на сьогодні, 15.08.2023р., по Врадіївській ГРС відновлено газопостачання у 2045 абонентів.

Врадіївська дільниця АТ "Миколаївгаз" наголошує, що підключення газу проводиться тільки за відсутності боргу за розподіл природного газу і наявності договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів.

Просимо сьогодні, 15.08.2023р., надати безперешкодний доступ працівникам газової служби по вул: П.Сагайдачного, Грушевського, Б.Хмельницького, Магістральна.

Недопуск - 1. Наполегливо просимо надати доступ до відключаючих пристроїв абонента по вул.Української Армії,173.

Перепрошуємо за тимчасові незручності, та просимо з розумінням поставитися до необхідності здійснювати заплановані роботи на газовій мережі.

Врадіївська дільниця АТ "Миколаївгаз"