Відзначення Дня молоді у Врадіївці
12 серпня у всьому світі відзначається День молоді. Яскраве і позитивне свято, присвячене підростаючому поколінню. Існує думка що сучасна молодь зіпсувалася, інші впевнені що вона перевершує попереднє покоління. У будь-якому випадку, нинішні юнаки та дівчата - це майбутнє України, ті хто буде відбудовувати та прославляти нашу неньку Україну.
Сьогодні молодь віддала данину пам`яті тим односельчанам, кого з нами у цьому світі більше немає, тим хто з моменту вторгнення давав нам усім можливість спокійного мирного життя, тим хто віддав своє життя. Сьогодні молодь під час проведення велопробігу відвідала пам`ятні місця , святі місця, місця де спочивають наші захисники, де встановлені пам`ятні таблички та портрети. Ці місця повинен знати кожен. Схилили голови, вшанували хвилиною мовчання, просто помовчали…
Сьогодні велопробіг відбувся вулицями селища, далі буде.
Що стосується спортивної складової заходу, було подолано достатній кілометраж, участь взяли як зовсім юні патріоти на маленьких дитячих велосипедах так і більш доросліші. Гості з Кривоозерського району, ну і лідери, справжні шанувальники спорту , справжні активісти учні Врадіївського ліцею №2 та футболісти команди «Сокіл» на чолі з О. Мовчаном.
Сьогоднішній день молоді буде тихим. Слава нашим ЗСУ!