Як керівник. Як підтримати співробітників?

Дата: 16.08.2023 14:10

Фото без описуЯк керівник ти маєш багато можливостей, щоб підтримувати ментальне здоров’я своїх співробітників.
• Розкажи про навички самодопомоги. Спробуй навчити команду тих вправ, які допомагають особисто тобі. Або разом зробіть якісь вправи вперше.
• Розмісти в офісі інформацію про сервіси підтримки ментального здоров’я.
• Проводь політику відкритих дверей: щоб люди могли ділитися проблемами з тобою або з колегами.
• Не ігноруй конфліктів у колективі. Швидко реагуй та бери участь у їхньому вирішенні.
• Не працюй понаднормово. Хоча б спробуй. Ходи на обід вчасно й обов’язково, як на нараду.
• Дуже важливо: не забувай піклуватися про своє ментальне здоров’я. Будь у цьому прикладом для своїх співробітників.
Більше рекомендацій є в «Аптечці швидкої психологічної допомоги» (shorturl.at/bGKS2), створеної у межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.