Цікава акція для малечі до Дня Незалежності України
19 серпня студенткою Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Інною Бабій було проведено акцію для малечі, до Дня Незалежності України.
Інна Максимівна навчається на факультеті педагогіки, психології та мистецтв і попри свій юний вік, позиціонує себе як справжній професіонал своєї справи, викликає захоплення та повагу у діток та їх батьків.
Інна провела цікаву та захоплюючу арт – терапію та дидактичні ігри для малечі.
Після тривалого захоплюючого малювання на діток чекали спортивні активності від кординатора проекту «Активні парки» Сергія Поліщука.
Окрім спортивного перепочинку, дітки мали можливість переглянути виставку організовану спільно як і увесь захід Врадіївською районною дитячою бібліотекою «Подорожуй Україною по книжках». Працівник бібліотеки Валентина Бабій ознайомила дітей з історією здобуття Україною незалежності, та книгами про наш рідний край.
Долучилися до заходів також провідний інспектор Первомайського районного сектору №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській , Донецькій , Луганській та Херсонській областях разом з неповнолітнім суб’єктом пробації.