Відбувся особистий прийом громадян народним депутатом України Максимом Дирдіним
Сьогодні, 28 серпня 2023 року, народний депутат України Максим Дирдін провів особистий прийом громадян для жителів Врадіївської громади. На зустрічі також були присутні начальник Первомайської районної військової адміністрації Сергій Саковський, депутат Миколаївської обласної ради Віталій Порхун, керівництво Врадіївської громади, представники структурних підрозділів селищної ради, установ і організацій громади.
До народного обранця зі своїми проблемами та побажаннями звернулися 10 осіб.
Зокрема, на прийомі піднімалися питання ремонту доріг, надання матеріальної допомоги, вирішення питань постачання природного газу, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів та ін.
На усі порушені питання, народним депутатом України та представниками влади, надано відповіді, роз’яснення й консультації. Вирішення окремих питань, що потребують з’ясування деталь, узято на контроль.