День пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2023 15:25

29 серпня 2023 року, у День пам’яті захисників України, працівники Первомайського районного сектору N2 ФДУ "Центр пробації"в Миколаївський, Донецькій, Луганській та Херсонській областях взяли участь в урочистому відкриті Алеї пам'яті Героїв. Так у Врадіївській громаді вшанували подвиг земляків-воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Говорять, що людина жива, поки про неї пам’ятають. І ми не забудемо і не пробачимо наші болючі втрати. Ми пам’ятаємо кожного Героя та Героїню, які поклали життя за нашу незалежність. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

Вічна пам'ять Героям!
Доземний уклін батькам за гідне виховання синів і доньок!