Привітання працівників ЦНАП з професійним святом!

Дата: 06.09.2023 09:18

Фото без описуШановні фахівці Центру надання адміністративних послуг, щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Ваша робота надважлива та потребує глибоких знань, професійних навичок, тактовності й виваженості у спілкуванні з відвідувачами та щирої людяності. Бажаю дотримуватися високих стандартів в обслуговуванні та використовуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача та окремої життєвої ситуації.

Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу у виконанні фахових обов’язків та значний внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг у Врадіївській громаді.

У цей святковий день хочу побажати усім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійного росту та нових звершень під мирним небом України! Нехай ваша компетентність та індивідуальний підхід і надалі допомагають вам знаходити спільну мову із заявниками, а їхня усмішка і вдячність зігріває ваші серця!

З повагою,

від імені громади,