МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ
Щорічно у другу неділю вересня Україна разом з усім світом традиційно вшановує пам’ять жертв фашизму. Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму започатковано в 1962 році саме у вересні, адже на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати – день її початку та повного завершення.
Спільно з міжнародною спільнотою мешканці Врадіївської громади в цю вересневу неділю схиляють голови в жалобі в пам’ять про десятки мільйони людей, які загинули в результаті масштабних, нелюдських злочинів фашистів.
Сьогодні весь наш народ бореться проти ідеолога сучасного «рашизму». Перемогти російський фашизм в Україні можна лише у тривалій боротьбі, об’єднавши сили багатьох країн. Єдність перед обличчям ворога має стати усвідомленою необхідністю і є запорукою повної всеосяжної Перемоги!