Привітання селищного голови з Днем працівника лісу

Дата: 17.09.2023 10:05

Фото без описуШановні працівники та ветерани лісового господарства! Щиро та сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника лісу!

Ваша благородна праця здавна була однією з найбільш шанованих професій, її обирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

У день професійного свята звертаюсь до кожного із працівників лісової галузі зі словами вдячності за Вашу самовіддану і невтомну працю, наполегливість та примноження зелених шат країни! Також окремі слова подяки сьогодні ветеранам галузі, які зберегли, примножили й передали нам лісові багатства нашого краю.

Зичу усім міцного здоров'я, добробуту родинам та Перемоги!

Хай ліси шумлять під мирним українським небом!

З повагою,

Від імені громади,