22 вересня — День народження Миколаївщини!

Дата: 22.09.2023 08:00

Фото без описуШановні земляки! Щиро вітаю вас із 86-ою річницею з Дня утворення Миколаївської області!

Миколаївщина – наш рідний дім, який ми спільними зусиллями намагаємося облаштовувати, наповнювати теплом, любов’ю та добробутом.

Ми пишаємося багатою історією, дивовижною природою та глибинними культурними традиціями області.

Наш регіон є одним з найбільш перспективних щодо розвитку зовнішньоекономічної діяльності, має високий агропромисловий та науково-технічний потенціал, є одним з найпотужніших портів України. Нам пощастило народитися, жити, працювати на миколаївській землі і тільки з нею ми пов’язуємо своє майбутнє!

Нехай мир якомога швидше знову запанує на наших землях, а спокій та затишок повернуться до українських родин!
Тримаймося, друзі, бо ми і є - Україна! Віримо у нашу перемогу. Пишаймося своєю Батьківщиною, любімо та бережемо її, адже вона у нас єдина і неповторна!

З повагою, селищний голова

Микола Москаленко