Привітання селищного голови з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники бібліотечної сфери, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Це свято символізує глибоку повагу українського народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Благородна місія бібліотек дозволяє кожному, хто дружить з книгою, пізнавати мудрість вікової історії та цінність світової культури.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.

З нагоди професійного свята висловлюю вдячність за Вашу увагу і доброзичливість, приємне спілкування і затишну атмосферу, багатогранну благородну діяльність на теренах просвітницької справи.

Бажаю всім бібліотекарям Врадіївської громади міцного здоров’я, добра, миру і благополуччя, творчої наснаги, вдячних читачів та нових успіхів у збагаченні духовного потенціалу суспільства!

З повагою,

від імені громади,