Вітання селищного голови з Міжнародним днем музики

Дата: 01.10.2023 08:00

Фото без описуЩирі вітання з Міжнародним днем музики! Можливо, хтось помилково вважає, що війна – не час для музики та пісень. Але, насправді, часто саме патріотичні музичні твори вели у бій, допомагали впоратися з емоціями в найскрутніші часи та піднімали бойовий дух. А українці – одна із самих співочих націй у світі, тож не дивно, що наші музиканти та виконавці не лише пішли боронити країну зі зброєю в руках, а й отримали новий поштовх для творчості.

Біль, лють, страх за майбутнє, ненависть до ворогів і любов до своєї країни та рідних – усе це відчуває кожен українець. І доволі часто внутрішні переживання виливаються у творчість. Для когось вона – це стан піднесення душі, для декого – спроба пережити жах війни. А дехто за допомогою музики намагається підняти бойовий дух наших захисників і тоді вона стає зброєю.

Дякую причетним до навчання музиці за їх невтомну, важку і таку потрібну, благородну працю, якою ви звеличуєте рідну культуру, прославляєте Україну в усьому світі, бо музика не визнає кордонів.

У цей день бажаю всім, хто любить музику і присвятив їй своє життя творчого натхнення, успіхів та нових досягнень, яскравих нот позитиву щодня, гармонії в душі та чистої мелодії на струнах серця.

Музика вічна! Україна понад усе!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола Москаленко