Вітання селищного голови з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата: 01.10.2023 08:05

Фото без опису1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям Врадіївщини за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість. Адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, передавали нам свої знання та досвід, допомагали робити перші свої кроки на шляху опанування професії, навчали долати труднощі. Це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння та мудрість.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та шанобливе ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, довголіття, сердечного тепла, душевного спокою, добра і віри в краще майбутнє! Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, а діти, онуки та правнуки нехай тішать своїми добрими новинами та успіхами!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола Москаленко