Вітання селищного голови з Днем працівників освіти!
Шановні освітяни! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Бути вчителем, вихователем, позашкільником сьогодні – це наполеглива праця, яка збагачує світ знаннями, творчістю, добром та милосердям! В цей святковий день висловлюю глибоку вдячність за Ваш високий професіоналізм, життєву мудрість,невтомну діяльність, чуйне серце щедрість душі! Це Ви виховали сьогоднішніх воїнів, які мужньо боронять нашу рідну землю, та в непростих умовах навчаєте нове покоління, яке відбудовуватиме незламну Україну! Бажаю Вам миру та злагоди, міцного здоров'я, творчої енергії, поваги і щирої вдячності від учнів та батьків!Нехай засіяна Вашою невтомною працею освітянська нивадає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки!
З повагою, від імені громади,
Врадіївський селищний голова
Микола Москаленко