Організована велопроїздка у Всесвітній день туризму

Дата: 28.09.2023 08:52

27 вересня, у Всесвітній день туризму відбулася велопоїздка за маршрутом смт Врадіївка - Кумарі (Врадіївська селищна громада) - Кумарі (Кам'яномостівська сільська громада).

Дітки проїхалися стежками с. Кумарі описаних у книзі «Кумар над Кодимою» Валентини Сидорук,.

В Кам`яномостівській громаді стежки проходили біля православного храму спорудженому у кінці XIX столітті на місці старої будівлі, збудованої ще в 1780 році. Храм Святого Архангела Михаїла – це пам’ятка архітектури місцевого значення. Поруч із церквою знаходиться дзвіниця.

Також на маршруті був пам'ятник 1969 року воїнам — визволителям полеглим у боях з нацистами.

Дітки залишилися задоволеними велопрогулянкою, краєвидами, рідною природою та часом проведеним у гармонії з природою. Навіть звичні для сільських жителів речі заграли новими фарбами та відгукнулися новими враженнями у дитячих душах.

Гарне батьківське виховання та шанобливе відношення до братів наших менших , проявилось у постійній підтримці чотирилапого учасника велоподорожі.