Вітання селищного голови з Днем працівника санітарно-епідеміологічної служби України!

Дата: 08.10.2023 08:12

Фото без описуЩиро вітаю всіх причетних з Днем працівника державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Державна санітарно-епідеміологічна служба стоїть на варті здоров`я та працездатності населення. Санітарним наглядом охоплені всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, роботи, харчування, відпочинку. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить стан здоров’я кожного громадянина України.

Ваша праця – запорука національної безпеки України, адже саме ви захищаєте здоров'я людей від цілої низки загроз: першими встаєте на захист населення від спалахів інфекцій та епідемій, дбаєте про якість та безпеку харчування, захищаєте від несприятливих факторів навколишнього середовища, стежите за комфортними умовами проживання.

Сьогодні дякую кожному за нелегку і відповідальну працю, відданість своїй справі та професіоналізм. Нехай ваша безцінна щоденна діяльність винагороджується достатком та благополуччям. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, миру, родинного затишку та професійних досягнень!

Переможного миру нам усім🇺🇦

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова,

Микола МОСКАЛЕНКО