Відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу
7 жовтня на стадіоні «Врадіївка» відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2008-2009 р.н. (U-15) між командами «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ та Кривоозерський ліцей №1.
Початок гри був відзначений сумбурними діями обох команд. Команда «Сокіл» поступово прибирала гру під свій контроль, більшу частину ігрового часу володіючи м`ячем. Атаки нашої команди ставали частішими, вдалося забити 2 м'ячі, але з положення поза грою, як кажуть гол назрівав. І от під завісу першого тайму підхопивши м'яч в середині поля та наблизившись до чужих воріт вдався потужний та результативний удар капітану команди Вадиму Шліхару.
У другому таймі була просто злива забитих голів від нашої команди. Спочатку наш нападник Іван Шліхар оформив дубль, далі був хет-трик від Остапа Аланджія, та по голу від Владислава Кузніцова, захисника команди Богдана Поштовнюка який пробіг через усе поле підтримавши атаку команди , та Дениса Калашнікова який добив м'яч у ворота після свого ж нереалізованого пенальті. В підсумку розгромна перемога 9:0 та прекрасний старт від нашої команди в чемпіонаті Миколаївської області!