Тепла зустріч з представниками благодійних фондів Stichting Caritas та Ukraine - Holland і "Джерело Добра Всесильне"

Дата: 13.10.2023 14:36

12 жовтня 2023 року до відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Врадіївської селищної ради завітали гості з Голландії та Одеси. А саме, представники благодійного фонду Stichting Caritas Ukraine - Holland на чолі з президентом фонду Яном Пілкусом та його командою. Українську сторону представляв благодійний фонд " Джерело Добра Всесильне" з заступником фонду Мариною Марій.

На порозі закладу, за давньою українською традицією з хлібом та сіллю гостей зустріли селищний голова Микола Москаленко, директор Центру надання соціальних послуг Валер'ян Цибульський, в.о. завідуючої відділенням Лариса Фасій та персонал відділення.

В ході зустрічі, присутні побачили умови проживання підопічних. На даний час там ідуть ремонтні роботи, але більша частина кімнат та коридорів мають новий та затишний вигляд і цим самим справили гарне враження. Гості особисто спілкувалися з підопічними та обслуговуючим персоналом.

Наші друзі приїхали не з пустими руками. Вони передали багато засобів особистої гігієни, продукти харчування, особисті речі та інше.

В кінці зустрічі селищний голова та директор Центру подякували представникам благодійного фонду за їхню неодноразову турботу про наших літніх людей у такий важкий для нашої держави час.