Відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н.
Сьогодні, 14 жовтня 2023 року, на стадіоні «Врадіївка» відбувся поєдинок чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н. (U-13) між командами «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ та Первомайська ДЮСШ.
Забігаючи наперед поєдинок був яскравим та палким, як прекрасна осіння сонячна погода.
З перших хвилин поєдинку наші гравці заволоділи ігровою ініціативою та почали створювати момент за моментом, чим неабияк змусили хвилюватися тренера суперників. Втративши декілька моментів, коли м’яч розминався зі штангою лічені сантиметри, як і минулої гри, ініціативу на себе взяв капітан команди. Іван Шліхар технічним та потужним обвідним ударом за меж штрафного майданчика відкрив рахунок. Олександр Парсенюк його подвоїв. Під завісу першого тайму команда з Первомайська скоротила рахунок ударом з пенальті. У другому таймі злагоджена та комбінаційна гра усіх ланок, зусиллями нападників відгрузила суперникам ще 5 голів. На рахунку Владислава Литвинця 2 голи, на рахунку капітана Івана Шліхара 4 результативні удари та прекрасна технічна гра.
Хоч наша команда і пропустила у другому таймі ще 2 голи, але хочеться відзначити і усіх трьох голкіперів, Кравченка Артема , Мовчана Івана та Максима Отінко, який сміливо вийшов переможцем в дуелі з суперником віч – на - віч .
В підсумку «Сокіл» Врадіївська ДЮСШ - Первомайська ДЮСШ – 7:3.