Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 26.10.2023 10:31

ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ДИРЕКТОРА ПОКРОВСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ - МАРКІТАН АНТОНІНУ В'ЯЧЕСЛАВІВНУ!

Фото без опису

Сьогодні, 26 жовтня, славний ювілей завітав до прекрасної жінки і чудового директора Покровської гімназії – Маркітан Антоніни В’ячеславівни! Щиро вітаємо та бажаємо Вам поваги від колег, великих успіхів і відмінного навчання від учнів, бажаємо залишатися таким же бравим і вірним капітаном шкільного корабля! В цей чудовий весняний день прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, миру і благополуччя, невичерпної енергії і наснаги кожного дня! Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Будьте щасливі та шановані!

З повагою, селищний голова Микола МОСКАЛЕНКО та колектив працівників Врадіївської селищної ради