Вшанування воїнів до 79-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

Дата: 27.10.2023 13:11

28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

З нагоди 79-ї річниці визволення України, на знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму та вірного служіння Батьківщині, делегація представників місцевої влади на чолі із селищним головою Миколою Москаленком поклала живі квіти до меморіалу загиблим воїнам- визволителям у парку слави.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто визволяв наш край від ворога у роки Другої світової війни та тими, хто у наш час віддав своє життя за незалежність та територіальну цілість України у російсько-українській війні.

Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім, хто тоді і тепер відстоює свободу і незалежність України.

За нами правда, за нами перемога. Слава Героям, слава нації!