Вітаємо з Днем інженерних військ України та Днем ракетних військ і артилерії України!

Дата: 03.11.2023 08:34

Фото без опису

Сьогодні своє професійне свято відзначають військові ракетники, артилеристи та інженери – воїни, що складають основу бойової могутності армії.

Ваша вогнева міць, злагодженість, влучність та професійність неодноразово ставала ключовим чинником, від якого залежав результат битви.Недарма артилеристів називають "Богами війни", адже на їх вогневу підтримку чекають у найскладніших ситуаціях. Висока точність артилерії є запорукою успішного бою та відбиття ворожих ударів.

Інженерна розвідка, переправи та фортифікаційні споруди, безпечні проходи через мінні поля – без цієї роботи неможлива ні неприступна оборона, ні вдалий наступ. Інженери та сапери створюють міцний фундамент для ефективних дій піхоти.

Вдячні кожному військовослужбовцю за віддану службу народу України та рідній Батьківщині! Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної мужності, високої сили духу і вдалого виконання бойових завдань! Нехай береже вас Господь! Разом до Перемоги!

З повагою, від імені громади,

Врадіївський селищний голова

Микола МОСКАЛЕНКО